Predľžená záruka

Čo zaobstaráva predĺžená záruka na 3 roky?

Je to služba postavená na jednoduchom princípe: zo zákona máte nárok na dvojročnú záručnú lehotu, čo zďaleka celú dobu používania nepokrýva. My Vám ale ponúkneme ešte jeden rok záruku na samotné svietidlo bez akéhokoľvek poplatku. Pozor! Záruka sa nevzťahuje na zdroje a žiarovky. Predĺženú záruku získavate automaticky pri objednávke, to znamená že netreba nič zaškrtávať ani netreba hľadať maličké písma v obchodných podmienkach.

Ako riešiť reklamáciu produktu ?

Pri poruche svietidla je potrebné navštíviť sekciu "reklamácia tovaru" na našej webovej stránke, kde si viete stiahnuť reklamačný formulár a následne je potrebné tento formulár odoslať mailom na adresu: info@my63.sk Následne sa s Vami spojí jeden z našich technikov a spoločne vyriešite vašu reklamáciu.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bol som milo prekvapený pretože ako väčšina ludi aj ja som objednával cez víkend presnejšie v nedeľu večer a tovar (ktorý mali na sklade) som dostal už v…

Overený zákazník,

Dobrá komunikácia , rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,

Po objednávke okamžitá odozva, výborná komunikácie, tovar okamžite vyexpedovaný, doručený tak ako uvádzali a ešte k tomu za najnižšiu cenu.

Overený zákazník,