Služby

 Návrh osvetlenia:
 Pomôžeme vám s návrhom svietidiel tak aby ste boli maximálne spokojný.

 

Poradenstvo v oblasti osvetlenia:
Poradíme vám ako vybrať tie najlepšie svietidla pre vaše účely a to aj patričnými svetelnými zdrojmi . Vysvetlíme vám výhody a nevýhody jednotlivých svietidiel. Analyzujeme vám inou firmou navrhnutú sústavu svetiel a svetelných zdrojov.

 

Projektovanie svietidiel:
Zabezpečíme vám elektro projektantov

 

Svetelno-technické výpočty:
Pri väčších projektoch vám môžeme zabezpečiť aj svetelno technické výpočty s presnými parametrami, rozmermi a vizuálnym výstupom. Presne budete vedieť kde a koľko svietidiel treba montovať.

 

Elektromontážne práce:
Inde, alebo u nás nakúpené svietidlá vám odborne namontujeme a pripravíme ich na bezpečný provoz. Zmontujeme vám optické vlákna alebo aj krištáľové svietidlá. Elektromontážne práce poskytujeme v plnom rozsahu.

 

Bezpečné prechody pre chodcov:
Naša spoločnosť už dlhodobo oslovuje svojím zameraním a portfóliom aj obce a mestá SR, ale aj technické služby. A to v oblasti vybudovania bezpečných prechodov pre chodcov aj s financovaním na splátky do 5 rokov. Tieto projekty zabezpečujeme od A-Z čo znamená od projektovania až po zabezpečenie vyjadrení od príslušných orgánov. Stačí vám vybrať len druh svietidiel a typ prechodu a ostatné je na nás.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Oromptná reakcia obchodnika a, snaha vyhovieť zákazníkovi

Overený zákazník,

Dobré ceny

Overený zákazník,

Dobré ceny, rýchle dodanie

Overený zákazník,