Služby

 Návrh osvetlenia:
 Pomôžeme vám s návrhom svietidiel tak aby ste boli maximálne spokojný.

 

Poradenstvo v oblasti osvetlenia:
Poradíme vám ako vybrať tie najlepšie svietidla pre vaše účely a to aj patričnými svetelnými zdrojmi . Vysvetlíme vám výhody a nevýhody jednotlivých svietidiel. Analyzujeme vám inou firmou navrhnutú sústavu svetiel a svetelných zdrojov.

 

Projektovanie svietidiel:
Zabezpečíme vám elektro projektantov

 

Svetelno-technické výpočty:
Pri väčších projektoch vám môžeme zabezpečiť aj svetelno technické výpočty s presnými parametrami, rozmermi a vizuálnym výstupom. Presne budete vedieť kde a koľko svietidiel treba montovať.

 

Elektromontážne práce:
Inde, alebo u nás nakúpené svietidlá vám odborne namontujeme a pripravíme ich na bezpečný provoz. Zmontujeme vám optické vlákna alebo aj krištáľové svietidlá. Elektromontážne práce poskytujeme v plnom rozsahu.

 

Bezpečné prechody pre chodcov:
Naša spoločnosť už dlhodobo oslovuje svojím zameraním a portfóliom aj obce a mestá SR, ale aj technické služby. A to v oblasti vybudovania bezpečných prechodov pre chodcov aj s financovaním na splátky do 5 rokov. Tieto projekty zabezpečujeme od A-Z čo znamená od projektovania až po zabezpečenie vyjadrení od príslušných orgánov. Stačí vám vybrať len druh svietidiel a typ prechodu a ostatné je na nás.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

široký sortiment a rýchle vybavenie objednávky

Overený zákazník,

Urcite odporucam. Snad len mala namietka. Nie vsetky produkty na internetovom obchode mali obrazok..

Overený zákazník,

Výborné ceny Hoci nebol tovar na sklade, nebol problém ho objednať (za 10 dní tovar odoslali) Výborná komunikácia. Ked som potrebovala číslo balíka a nazov…

Overený zákazník,