Služby

 Návrh osvetlenia:
 Pomôžeme vám s návrhom svietidiel tak aby ste boli maximálne spokojný.

 

Poradenstvo v oblasti osvetlenia:
Poradíme vám ako vybrať tie najlepšie svietidla pre vaše účely a to aj patričnými svetelnými zdrojmi . Vysvetlíme vám výhody a nevýhody jednotlivých svietidiel. Analyzujeme vám inou firmou navrhnutú sústavu svetiel a svetelných zdrojov.

 

Projektovanie svietidiel:
Zabezpečíme vám elektro projektantov

 

Svetelno-technické výpočty:
Pri väčších projektoch vám môžeme zabezpečiť aj svetelno technické výpočty s presnými parametrami, rozmermi a vizuálnym výstupom. Presne budete vedieť kde a koľko svietidiel treba montovať.

 

Elektromontážne práce:
Inde, alebo u nás nakúpené svietidlá vám odborne namontujeme a pripravíme ich na bezpečný provoz. Zmontujeme vám optické vlákna alebo aj krištáľové svietidlá. Elektromontážne práce poskytujeme v plnom rozsahu.

 

Bezpečné prechody pre chodcov:
Naša spoločnosť už dlhodobo oslovuje svojím zameraním a portfóliom aj obce a mestá SR, ale aj technické služby. A to v oblasti vybudovania bezpečných prechodov pre chodcov aj s financovaním na splátky do 5 rokov. Tieto projekty zabezpečujeme od A-Z čo znamená od projektovania až po zabezpečenie vyjadrení od príslušných orgánov. Stačí vám vybrať len druh svietidiel a typ prechodu a ostatné je na nás.

 

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie, tovar napoškodený odporúčam som maximálne spokojná

Overený zákazník,

Obchod prebehol bez problemov, rychle vybavenie objednavky

Overený zákazník,

Môžem len doporučiť.

Overený zákazník,