O nás

 

Vítame Vás na internetovej stránke firmy MY63 s r.o., ktorá prevádzkuje internetový obchod mdselektro.sk.

V našej predajni ponúkame najširší sortiment osvetľovacej techniky, svietidiel a  svetelných zdrojov na slovenskom trhu. Našou prioritou je poskytovať rôzne druhy svietidiel na jednom mieste, t.j. moderné a rustikálne svietidlá, kryštálové lampy, LED svietidlá/žiarovky, záhradné a mnoho ďalších svietidiel, a to všetko za výhodné ceny.

Máme pre Vás pestrú ponuku všetkého, čo by mohlo presvetliť a osvetliť Vaše obydlie. V dnešnej dobe neplní svietidlo už len úlohu osvetlenia, ale stáva sa aj doplnkom interiéri a exteriéri a podieľa sa na celkovú atmosféru svojim svítom, farbou a dizajnom.  

Na rozširovaní našej ponuky neustále pracujeme, aby sme vždy mohli uspokojiť želania zákazníka v oblasti osvetlenia domácností, kancelárií, obchodných priestorov, výrobných hál či záhrad.

Počas celého roka ponúkame rôzne akcie či zľavy, v rámci ktorých Vám ponúkame vybrané svietidlá za mimoriadne ceny.

Naša spoločnosť sa snaží byť pre zákazníkov  odborne zdatným, profesionálne spoľahlivým a flexibilným partnerom pre poskytovanie riešení v oblasti osvetľovacej techniky.
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Objednal som si 5 svietidiel. V tomto obchode mali najvyhodnejsiu cenu. Objednavka bola spracovana okamzite, len dorucenie trochu trvalo, co mohlo byt…

Overený zákazník,

Tovar dosiel v poriadku, k tovaru pribalili aj mile prekvapenie.

Overený zákazník,

Rychle dodanie Vyborna cena Kvalitny produkt aj balenie

Overený zákazník,