Garancia najlepšej ceny

Máte záujem o naše produkty no našli ste niekde lepšiu cenu? 

Žiadny problém, vďaka našej GARANCIÍ NAJNIŽŠEJ CENY vám zaručujeme, že u nás nakúpite najvýhodnejšie.

Čo Vám garantujeme?

Na našom e-shope nájdete širokú ponuku produktov. Pri týchto produktoch garantujeme, že ak nájdete lepšiu cenu inde, dorovnáme Vám cenu.

Čo je potrebné pre overenie ceny?

Na to, aby sme Vám mohli poskytnúť garantovane najnižšiu cenu, je potrebné nám zaslať podklady pre nastavenie garantovane nižšej ceny. To znamená ponuku, ktorú ste našli a je nižšia ako naša. Za takúto ponuku sa pokladá napríklad printscreen z eshopu, link, kde nájdete nižšiu cenu (s reálnym skladom), cenovú ponuku. Tieto podklady posielajte na email info@my63.sk a do predmetu emailu napíšte - Požiadavka na garanciu ceny.

Na koho sa daná garancia vzťahuje?

Garancia najnižšej ceny sa vzťahuje na koncových zákazníkov.

Čo v garancií dostanete?

Garancia najnižšej ceny funguje tak, že ponuku, ktorú nám pošlete, vám "skopírujeme" a dáme Vám nižšiu cenu. Slovíčko "skopírujeme" je tu však použité zámerne a to z toho dôvodu, že ak budete žiadať o garanciu ceny v porovnaní s klasickým e-shopom, dáme Vám garantovane nižšiu cenu no zároveň so službami klasického e-shopu, teda bez technickej podpory, avšak s 2 ročnou zárukou. Pokiaľ budete chcieť garanciu najnižšej ceny na ponuku zahraničných e-shopov, dáme Vám garanciu avšak s prihliadnutím na fakt, že na Slovensku Vám musíme taktiež garantovať 2 ročnú záruku na rozdiel od zahraničných e-shopov, ktoré ponúkajú len 1 ročnú záruku. Samozrejme, vždy budeme ochotní prihodiť technickú podporu k našej ponuke.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie, tovar napoškodený odporúčam som maximálne spokojná

Overený zákazník,

Obchod prebehol bez problemov, rychle vybavenie objednavky

Overený zákazník,

Môžem len doporučiť.

Overený zákazník,