Doprava

Dopravu menších zásielok pre nás zabezpečuje spoločnosť Slovak Parcel Service. Tovar je zasielaný primerane zabalený a poistený. Pri preberaní zásielky nikdy nezabudnite prekontrolovať, či balenie zásielky nie je poškodené (najmä prerazené plochy kartónov, narazené hrany, alebo rohy, prípadne poškodené lepiace pásky). Pri akýchkoľvek pochybnostiach vykonajte kuriérovi zápis do prepravného listu. Cena za zaslanie tovaru kuriérskou službou SPS je 5.- € vrátane DPH. Táto cena sa vzťahuje na zásielky obvyklých rozmerov a hmotnosti do 15 kg.

V prípade väčších, alebo paletových zásielok, Vás bude kontaktovať náš obchodník a dohodne s Vami individuálne podmienky.

 

Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že ak ste si objednali tovar z nášho eshopu, ktorý, žiaľ, momentálne nemáme skladom (resp. nie je skladom v požadovanom množstve), je možné sa bude musieť meniť termín dodania alebo množstvo a cena, resp. Vám bude ponúknutý podobný produkt. O prípadných zmenách Vás budeme vopred informovať prostredníctvom e-mailu po prijatí Vašej objednávky.

Prajeme pohodlný a výhodný nákup v našom e-shope.

Tím MDSelektro.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Objednal som si 5 svietidiel. V tomto obchode mali najvyhodnejsiu cenu. Objednavka bola spracovana okamzite, len dorucenie trochu trvalo, co mohlo byt…

Overený zákazník,

Tovar dosiel v poriadku, k tovaru pribalili aj mile prekvapenie.

Overený zákazník,

Rychle dodanie Vyborna cena Kvalitny produkt aj balenie

Overený zákazník,